Společenská odpovědnost

Společnost Compass Group jako zodpovědný celosvětový lídr trhu se stravovacími službami

Zaostřeno na jídlo

Jídlo je naší hlavní kompetencí. Naše hodnota pro zákazníky je tvořena tím, že trvale udržitelným způsobem poskytujeme širokou škálu inovativních a zdravých podob stravování.

Každý den podáváme jídlo milionům lidí po celém světě a jako lídrovi v oboru nám připadá i dlouhodobě významná role ve společnosti. Vytváříme pro své lidi příležitost k osobnímu růstu a tím i k obohacení života. Klientům a spotřebitelům doporučujeme a předkládáme zdravé a výživově hodnotné pokrmy. A společně s partnery v dodavatelském řetězci nastavujeme celosvětové standardy, abychom zajistili zodpovědné a trvale udržitelné získávání a využívání zdrojů potravin.

Odhadujeme, že objem adresného celosvětového trhu se stravovacími službami je v současné době asi 200 miliard liber. Náš zhruba 10% podíl prodejů na tomto trhu z nás činí vedoucího globálního poskytovatele. Vzhledem k tomu, že přibližně 75% trhu obsluhují regionální nebo in-house poskytovatelé, domníváme se, že právě tato oblast pro nás představuje významnou příležitost ke strukturálnímu růstu.

back
pridej se